Klasy 4-8

NASI UCZNIOWIE NAJLEPSI W POWIECIE

23.02.2024 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleśnickiego w Tenisie Stołowym 🏓 w grze drużynowej klas VII – VIII.
W kategorii chłopców pierwsze miejsce 🥇🏆zdobyła drużyna naszej szkoły w składzie: Kacper Śniatała, Adam Kowalski i Adam Kupis. Startowało 6 drużyn z naszego powiatu
Wśród dziewcząt II miejsce 🥈zajęła nasza drużyna w składzie: Sara Barczak i Zuzanna Kłobutowska. Startowało 5 drużyn.
Gratulujemy 🤩🤩

(no title)

GRATULUJEMY!

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO

21 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. 

(no title)

XVI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI – POETYCKIE WALENTYNKI

16 lutego nasi uczniowie wzięli udział w XVI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim – Poetyckie Walentynki,  organizowanym przez ZSP im. Orła Białego. Za recytację w języku polskim zajęliśmy dwa trzecie miejsca: Maja Mendel w kategorii klas VI-VII i Antoni Szuster klasy VIII i szkoły ponadpodstawowe. Za recytację wiersza w języku angielskim w kategorii klas VI-VII miejsce trzecie zajęła Hanna Matysik.

Gratulujemy.

14.02.2024 – WALENTYNKI W BADURÓWCE

Dziś sprawnie działała poczta walentynkowa. Wszystkie kartki zostały dostarczone adresatom. Uczniowie mogli wziąć udział w poszukiwaniu drugiej połowy serduszka. Nagrodziliśmy ich bonami na dzień bez pytania. Samorząd też rozdawał walentynki wszystkim nauczycielom, kolegom i koleżankom. Były to opaski na rękę z miłym cytatem lub pozytywnym słowem. Przerwy umilała nam muzyka z dedykacjami zamówiona wcześniej przez uczniów.

(no title)

GALA NAGRÓD KLAS IV – VIII

9 lutego 2024 roku odbyła się Gala Nagród, podczas której uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce oraz sporcie otrzymali stypendia. Nagrodzone zostały również osoby osiągające sukcesy w konkursach. Wszystkim serdecznie gratulujemy. 💫🎇🏆

GALA NAGRÓD KLAS I – III

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się Gala Nagród. Wręczono nagrody za najlepsze wyniki w nauce, konkursy i akcje charytatywne . Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy 👏👏👏

(no title)

6 LUTEGO – DZIEŃ BEZBIECZNEGO INTERNETU

6 lutego przypada Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym dniu miliony ludzi na całym świecie jednoczą się pod hasłem „Działajmy razem na rzecz lepszego Internetu”. Zadania związane z tym dniem ukryte były w naszej szkole pod kodami QR.

LETNI OBÓZ SPORTOWY

WYNIKI III DOLNOŚLĄSKIEGO KONKURSU POETYCKIEGO

Wyniki

PRZYLĄDEK NADZIEI

W okresie przedświątecznym w naszej szkole zorganizowana została zbiórka kolorowych plasterków, naklejek i kolorowanek dla małych pacjentów Przylądka Nadziei – Ponadregionalnego Centrum Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu. Akcja zorganizowana została dzięki współpracy z Fundacją Cancer Fighters. Ogromnie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy dołożyli do zbiórki swoją cegiełkę. Naklejki trafiły na oddział dzienny, a kolorowe plasterki wywołują uśmiech na buziach pacjentów. Koordynatorzy akcji: Anna Dembna, Marta Bacik, Joanna Syndoman.

KARNAWAŁ CZAS ZACZĄĆ…

NASI WOLONTARIUSZE WOŚP ♡♡♡

FERIE ZIMOWE 2024

STOŁÓWKA SZKOLNA

Informujemy, że od dnia 1 lutego 2024r. ruszają obiady w szkole.

Zapisy:

  • dla klas 1-3 u wychowawców klas;
  • uczniowie klas 4-8 mogą zapisać się osobiście u pani intendentki w dawnej stołówce lub pod numerem telefonu 515 328 578
    Koszt obiadu – 5,50 zł Zapisy do dnia 12 stycznia 2024r.

(no title)

JASEŁKA

W oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia 21 grudnia mogliśmy obejrzeć Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Przedstawienie przygotowały nauczycielki religii, panie: Bożena Krzewska i Julia Firuta, a oprawę taneczną i wokalną pani Hanna Tokarska.
Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

Przedstawienie jasełkowe: „Ach co za noc”