Klasy 1-3

(no title)

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Byki i byczki- czyli językowe potyczki”
„Wszczęli wrzask Szczebrzeszynianie”, „Nad rzeczułką pod Swarzędzem przędzą przędzę cztery jędze”, te i inne łamańce językowe królowały w Szkole Podstawowej imienia Jerzego Badury w Międzyborzu dnia 29.02.2024 roku.
Konkurs miał na celu: rozbudzanie wrażliwości i uwagi słuchowej, wzbogacanie słownictwa i umiejętności wypowiedzi, rozwijanie inwencji twórczej i wyobraźni, tworzenie atmosfery do zabawy poezją.
Do udziału w konkursie przystąpiło 45 uczniów z klas I-III, z sześciu szkół: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sycowie im. III Tysiąclecia, Zespół Szkół w Dziadowej Kłodzie, Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury w Międzyborzu, Szkoła Podstawowa w Bukowinie Sycowskiej, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II oraz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Sycowa.

(no title)

MAMY KOLEJNE MISTRZOSTWO POWIATU

28 lutego w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleśnickiego w tenisie stołowym w grach drużynowych klas młodszych.
W turnieju dziewcząt, wygrywając swoje mecze – 🤩🤩🥇 zwyciężyła drużyna naszej szkoły w składzie: O. Woźniak, H. Kowalska i rezerwowa M. Duryń.
W turnieju chłopców, stojącym na wysokim poziomie M. Mondzelewski i G. Pawlak zajęli VIII miejsce.
GRATULUJEMY!

WIELKANOCNY KONKURS PLASTYCZNY

Loading...

Skip to content
Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Jerzego Badury
w Międzyborzu

ul.Wrocławska 6-6a
56-513 Międzybórz
START E-DZIENNIK O SZKOLE AKTUALNOŚCI FACEBOOK GALERIA MAPA STRONY KONTAKT
SZKOŁA PODSTAWOWA
im. JERZEGO BADURY
w MIĘDZYBORZU

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury | Wszelkie prawa zastrzeżone