Klasy 1-3

PROJEKT „EUROPA I JA”

Uczniowie klasy I b wraz z wychowawcą Panią Karoliną Zielonką w bieżącym roku szkolnym przystąpili do realizacji Ogólnopolskiego Projektu „Europa i ja”.

(więcej…)

CZYTAM Z KLASĄ

Lekturki spod chmurki – I moduł zakończony! Uczniowie klasy I b z powodzeniem zakończyli I moduł projektu – „Czytam z klasą – Lekturki spod chmurki”. Zadania realizowane były na zajęciach w szkole.

(więcej…)

KLOCKI EDUMATRIX – INNOWACJA W SZKOLE

Lekcja plastyki w klasie 1a, rysujemy klockami Edumatrix. Zajęcia odbyły się dzięki prowadzonej innowacji pedagogicznej przez Panią Hanię Tokarską.

DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS 1

Bardzo prosimy rodziców dzieci klas I o przyniesienie na piątkowe zebranie (27.08.2021 r. godz. 17) jednego zdjęcia do legitymacji szkolnej. Prosimy o podpisanie zdjęcia na odwrocie: imieniem i nazwiskiem ucznia. Do szkoły prosimy wejść głównym wejściem – od strony parkingu (od ul. Wrocławskiej). Dziękujemy. Do zobaczenia;)

Wychowawcy klas 1

DZIEŃ DZIECKA 1a I 1b

Z okazji Dnia dziecka , uczniowie z klasy 1a i z klasy 1b wybrali się na wycieczkę do Campusu w Domasławicach. Głównym celem wycieczki było propagowanie aktywnego spędzenia czasu wolnego oraz popularyzowanie sportów ekstremalnych. Pierwszym punktem wycieczki były warsztaty zagadkowo-doświadczalne. Kolorowe eksperymenty to zajęcia, podczas których były wykorzystywane zjawiska chemiczne oraz fizyczne. Było kolorowo i wybuchowo. Dzieci samodzielnie wykonywały doświadczenia.🙂 Na koniec zajęć robili slime’a, którego każdy zabrał do domu.

(więcej…)
Loading...

Skip to content
Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Jerzego Badury
w Międzyborzu

ul.Wrocławska 6-6a
56-513 Międzybórz
START E-DZIENNIK O SZKOLE AKTUALNOŚCI FACEBOOK GALERIA MAPA STRONY KONTAKT
SKOŁA PODSTAWOWA
im. JERZEGO BADURY
w MIĘDZYBORZU

Copyright © 2020 Rafał Zatylny, Mateusz Muzika | Wszelkie prawa zastrzeżone