Klasy 1-3

MIKOŁAJKI W BADURÓWCE

Mikołajki w Badurówce. Na uczniów czekało dzisiaj wiele niespodzianek. Były wizyty orszaku Świętego Mikołaja i słodkie upominki od Rady Rodziców. W czasie przerw uczniowie szukali kodów: można było odnaleźć QR z zadaniami. Za to należał się dodatkowy prezent od Mikołaja🎁🎁🎁

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

5 grudnia 2023r. w Centrum Historii „Zajezdnia” podsumowano działalność Stowarzyszenia Odra – Niemen. Pani prezes Ilona Gosiewska podziękowała przedstawicielom szkół i organizacji za współpracę i realizację działań wolontariatu. Uczniowie angażowali się w zbiórkę białych i czerwonych zniczy na kresowe cmentarze, akcję „Rodacy – Bohaterom” oraz pomoc Polakom mieszkającym poza granicami kraju. Nasza szkoła również została wyróżniona. Doceniono najbardziej zaangażowanych uczniów Badurówki: Zuzannę Szczepanik, Cypriana Sikorę, Roberta Sikorę oraz Franciszka Syndomana. Dziękujemy wszystkim uczniom Szkoły Podstawowej w Międzyborzu za realizowanie idei wolontariatu.

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

Zapraszamy uczniów klas 4-8

PODSUMOWANIE AKCJI „SPRZĄTANIE ŚWIATA”

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy podziękowanie za udział w jesiennej akcji Sprzątanie świata. Poniżej zamieszczamy wstępny raport przesłanym przez organizatorów akcji.

 

 

 

https://www.link.empub.pl/n/41216/284F5/vl.38c479b65bb24

NOMINACJE DO TYTUŁU SPORTOWY TALENT ROKU

Filip Zbies i Gabriel Pawlak, uczniowie naszej szkoły zostali nominowani do tytułu Sportowy Talent Roku w Plebiscycie Sportowym Gazety Wrocławskiej.

 

Loading...

Skip to content
Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Jerzego Badury
w Międzyborzu

ul.Wrocławska 6-6a
56-513 Międzybórz
START E-DZIENNIK O SZKOLE AKTUALNOŚCI FACEBOOK GALERIA MAPA STRONY KONTAKT
SZKOŁA PODSTAWOWA
im. JERZEGO BADURY
w MIĘDZYBORZU

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury | Wszelkie prawa zastrzeżone