Ogłoszenia

DZIEŃ DZIECKA 1a I 1b

Z okazji Dnia dziecka , uczniowie z klasy 1a i z klasy 1b wybrali się na wycieczkę do Campusu w Domasławicach. Głównym celem wycieczki było propagowanie aktywnego spędzenia czasu wolnego oraz popularyzowanie sportów ekstremalnych. Pierwszym punktem wycieczki były warsztaty zagadkowo-doświadczalne. Kolorowe eksperymenty to zajęcia, podczas których były wykorzystywane zjawiska chemiczne oraz fizyczne. Było kolorowo i wybuchowo. Dzieci samodzielnie wykonywały doświadczenia.🙂 Na koniec zajęć robili slime’a, którego każdy zabrał do domu.

(więcej…)

I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

28.05.2021 r. odbył się I Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas II i III szkół podstawowych „Mistrz matematyki”. Wzięło w nim udział 22 uczniów, którzy reprezentowali szkoły: w Bukowinie Sycowskiej, Pawłowie, Sośni, Cieszynie, Dziadowej Kłodzie i Międzyborzu.

(więcej…)

ZAJĘCIA W KLASIE 1A

W klasie 1a dużo się dzieje. W ostatnim czasie uczniowie poznawali tajniki klocków EDUMATRIX.

(więcej…)

ŚWIĘTUJEMY URODZINY W KLASIE 1A

Uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości. Przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego! W Twoje urodzinki życzymy Ci wesołej minki. W szkole ocen celujących, w domu skrzatów sprzątających, i oszczędzaj swoje siły dziś są Twoje Urodziny! Życzą: Pani Hania, Pani Karolina wraz z uczniami z klasy 1 A.

TRZECIOTEŚCIK

13 maja 2021 r. to bardzo ważne wydarzenie dla trzecioklasistów – pierwszy poważny egzamin.

Odświętnie ubrani uczniowie pisali Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty „Jak spełniać swoje marzenia?” z wydawnictwa OPERON. Teraz są już gotowi, by rozpocząć naukę w klasie czwartej.

TYDZIEŃ BIBLIOTEK

Z okazji trwającego Tygodnia Bibliotek nauczyciel bibliotekarz, Anna Florczak oraz pedagog, Dominika Pliszek przeprowadziły warsztaty czytelnicze w klasach 3a i 3b w oparciu o książkę „Co robią uczucia?” Wydawnictwa Dwie Siostry.

(więcej…)

KONKURS „KAPELUSZ WIOSENNY”

Rozstrzygnięcie konkursu ,,KAPELUSZ PANI WIOSNY” W celu rozwijania zainteresowań dotyczących zmian zachodzących w przyrodzie w okresie wiosennym, w naszej szkole odbył się konkurs, pod hasłem: „KAPELUSZ PANI WIOSNY”. Konkurs adresowany był dla uczniów klas I-III. Organizatorami konkursu były p. Hanna Tokarska oraz p. Karolina Zielonka.

(więcej…)

KONKURS „KARTKA WIELKANOCNA”

Rozstrzygnięcie konkursu ,,KARTKA WIELKANOCNA- wykonana w PAINT” Mamy przyjemność ogłosić wyniki konkursu na ,,Kartkę wielkanocną – wykonaną w programie PAINT”. Konkurs adresowany był dla uczniów klas I-III. Organizatorami konkursu były p. Karolina Zielonka oraz p. Alicja Wyrwas. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu samodzielnie kartki wielkanocnej wykonanej w programie PAINT. W konkursie wzięło udział 25 przepięknych, pomysłowych prac. Ilość prac która do nas spłynęła bardzo mile nas zaskoczyła i dała nam dużo radości. Prace były naprawdę piękne, różnorodne i pomysłowe. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone

(więcej…)

DOKARMIANIE PTAKÓW ZIMĄ

PLASTYKA INACZEJ

Tym razem uczniowie klasy I a wykorzystują swoją wyobraźnię podczas rysowania za pomocą klocków Edumatrix.

PLASTYKA INACZEJ

Rysujemy za pomocą klocków Edumatrix. Lekcja plastyki klasie 3b z Panią Hanią Hanią Tokarską.

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Uczniowie I klas omawiali podczas lekcji zwyczaje związane z karnawałem. Przy okazji wcielili się w postacie swoich ulubionych, bajkowych bohaterów. Dzieci wzięły również udział w konkursach oraz zabawach muzycznych i integracyjnych.

Klasa I a
Klasa I b

Skip to content
Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Jerzego Badury
w Międzyborzu

ul.Wrocławska 6-6a
56-513 Międzybórz
START E-DZIENNIK O SZKOLE AKTUALNOŚCI FACEBOOK GALERIA MAPA STRONY KONTAKT
SKOŁA PODSTAWOWA
im. JERZEGO BADURY
w MIĘDZYBORZU

Copyright © 2020 Rafał Zatylny, Mateusz Muzika | Wszelkie prawa zastrzeżone