RODACY-BOHATEROM

2020 rok to czas pandemii, który zmienia wszystko w naszym życiu. Jest trudność ze zbiórką darów, szkoły, nasi stali partnerzy, są wyłączane z działań i możliwości współpracy, a granice zamknięte. Szykujemy zatem w tym wyjątkowym czasie inne formy wsparcia, bo zapomnieć o bohaterach naszej wolności nie możemy. Pamiętać musimy o polskich seniorach, którzy na Kresach oddali Polsce całe swoje życie. Wspierać chcemy w bieżącej codzienności weteranów mieszkających w Polsce, często samotnych, którzy utracili teraz ostatnią radość kontaktów z młodzieżą szkolną. Akcja RODACY-BOHATEROM mimo pandemii trwa. Prosimy o współpracę w innych formułach i bądźmy razem także z Rodakami zza wschodniej granicy.
https://rodacybohaterom.pl
https://odraniemen.org/aktualnosci/spotkania-w-nowym-biurze-odry-niemen/

Po raz kolejny nasza „Badurówka” uczestniczy w akcji Rodacy – Bohaterom. Przekazaliśmy już Stowarzyszeniu Odra – Niemen wykonane przez uczniów naszej szkoły piękne kartki dla Rodaków na Kresach.

Zachęcamy także do przyłączenia się do akcji „paczka pamięci”. Tym razem, z powodów epidemicznych, prosimy o przygotowanie zestawu: kawa/herbata, czekolada, ciastka. Przygotowane zestawy wrzucamy do pojemnika postawionego przy wejściu E.
Informacje na temat przyniesionych paczek prosimy przekazywać przez dziennik organizatorom – uczniowie otrzymają pozytywne wpisy.

Dziękujemy za wsparcie.
J.Firuta
M.Zielinska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Jerzego Badury
w Międzyborzu

ul.Wrocławska 6-6a
56-513 Międzybórz
START E-DZIENNIK O SZKOLE AKTUALNOŚCI FACEBOOK GALERIA MAPA STRONY KONTAKT
SZKOŁA PODSTAWOWA
im. JERZEGO BADURY
w MIĘDZYBORZU

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury | Wszelkie prawa zastrzeżone