DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Dnia 5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu przypominamy bajki, które są nieodzownym elementem każdego dzieciństwa.
Nasza szkoła po raz drugi włączyła się w obchody Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Podczas przerw można było zobaczyć bajkowe postacie, w które wcielili się uczniowie klas I-III. Spotkanie rozpoczęliśmy wizytą zaproszonych gości, którzy czytali fragmenty swoich ulubionych bajek. W klasach I-III gośćmi były panie: Iwona Strzelecka, Justyna Koziarska, Anna Florczak, Marta Bacik.
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek jest doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci. Wartościowe książki rozwijają dziecięcą fantazję, pamięć, bogacą słownictwo. Warto wybierać więc bajki. To był rzeczywiście bajkowy dzień.
Dziękuję wszystkim życzliwym osobom za pomoc w organizacji Dnia Postaci z Bajek w naszej szkole. Dziękuję: nauczycielom, rodzicom i dzieciom, zaproszonym gościom – Wioletta Pienio.

Skip to content
Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Jerzego Badury
w Międzyborzu

ul.Wrocławska 6-6a
56-513 Międzybórz
START E-DZIENNIK O SZKOLE AKTUALNOŚCI FACEBOOK GALERIA MAPA STRONY KONTAKT
SZKOŁA PODSTAWOWA
im. JERZEGO BADURY
w MIĘDZYBORZU

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury | Wszelkie prawa zastrzeżone