INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

W dniu 7 czerwca na stadionie miejskim w Legnicy odbył się Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce. W zawodach tych uczestniczyła uczennica naszej szkoły Matylda Leszczyszyn. Rywalizowała ona w konkurencji rzutu oszczepem. Wśród reprezentantek szkół całego województwa dolnośląskiego zajęła bardzo dobre, wysokie IV miejsce. Mimo tak ubogich warunków do uprawiania tej konkurencji w naszej szkole, potrafiła opanować trudną technikę rzutu oszczepem i rywalizować z dziewczętami ze szkół i ośrodków sportowych posiadających dużo lepszą bazę sportową. Gratulacje dla Matyldy.

Skip to content
Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Jerzego Badury
w Międzyborzu

ul.Wrocławska 6-6a
56-513 Międzybórz
START E-DZIENNIK O SZKOLE AKTUALNOŚCI FACEBOOK GALERIA MAPA STRONY KONTAKT
SZKOŁA PODSTAWOWA
im. JERZEGO BADURY
w MIĘDZYBORZU

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury | Wszelkie prawa zastrzeżone