INSTA.LING W NASZEJ SZKOLE

W roku szkolnym 2020/2021 w Naszej szkole prowadzona jest innowacja pedagogiczna „Język angielski i niemiecki z Insta.Ling” dla klas IV-VIII oraz ” Ortografia na wesoło z Insta.Ling” dla klas II i III.

Celem innowacji jest przede wszystkim zdobywanie umiejętności językowych w sposób kreatywny i atrakcyjny dla uczniów, poprawa znajomości słownictwa z języka angielskiego i niemieckiego, zasad ortografii oraz swobodne posługiwanie się narzędziami TIK w Programie Insta.Ling. Ponadto praca z Insta.Ling zachęca do systematyczności oraz kształtuje u uczniów umiejętność samodzielnego uczenia się.

Skip to content
Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Jerzego Badury
w Międzyborzu

ul.Wrocławska 6-6a
56-513 Międzybórz
START E-DZIENNIK O SZKOLE AKTUALNOŚCI FACEBOOK GALERIA MAPA STRONY KONTAKT
SZKOŁA PODSTAWOWA
im. JERZEGO BADURY
w MIĘDZYBORZU

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury | Wszelkie prawa zastrzeżone