PRZERWA NA CZYTANIE

23. PAŹDZIERNIKA to dzień, w którym w naszej szkole biblioteka szkolna zainicjowała przeprowadzenie I MIĘDZYNARODOWEJ EDYCJI V OGÓLNOPOLSKIEJ akcji „PRZERWA NA CZYTANIE”. Uczniowie wszystkich klas robili sobie przerwę w zajęciach (sytuacja epidemiczna nie pozwoliła na przeprowadzenie tej akcji na korytarzach szkolnych), aby poczytać książkę. W klasach młodszych nauczyciele czytali dzieciom, co spotkało się z dużym zadowoleniem.

W „Przerwie na czytanie” wzięło udział 365 uczniów z naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję.

#przerwanaczytanie2020

Skip to content
Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Jerzego Badury
w Międzyborzu

ul.Wrocławska 6-6a
56-513 Międzybórz
START E-DZIENNIK O SZKOLE AKTUALNOŚCI FACEBOOK GALERIA MAPA STRONY KONTAKT
SZKOŁA PODSTAWOWA
im. JERZEGO BADURY
w MIĘDZYBORZU

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury | Wszelkie prawa zastrzeżone