Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Uczniowie co roku z niecierpliwością wyczekują ostatniego dzwonka przed wakacjami. W tym roku, ze względu na obecną sytuację, nie mogli go usłyszeć. Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej im. Jerzego Badury w Międzyborzu było szczególnym momentem dla Naszych uczniów, pierwszy raz od wielu miesięcy mogli spotkać się z rówieśnikami na szkolnym korytarzu. Bez wątpienia był to moment radości i wzruszenia. Dbając
o bezpieczeństwo uczniów i pracowników szkoły, zakończenie roku zostało podzielone na poszczególne oddziały klasowe tak, żeby dostosować się do wszystkich obowiązujących obostrzeń.

Czas pracy zdalnej był trudny i wymagający, jednak uczniowie stanęli na wysokości zadania i poradzili sobie z obowiązkami szkolnymi.
Jak zawsze w Naszej szkole nie zabrakło uczniów wybitnie zdolnych, którzy w sposób szczególny wyróżnili się podczas ostatniego roku szkolnego. W tym roku tytuł honorowego absolwenta Szkoły Podstawowej im. Jerzego Badury
w Międzyborzu otrzymały Maja Tokarska i Hanna Staszak,
a honorowym sportowcem został Adrian Krajewski. Nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Międzybórz otrzymała Maja Tokarska. Kolejnym ważnym wyróżnieniem były trzy nagrody dyrektora, które otrzymały: Dominika Pietrzak, Patrycja Cieśla i Hanna Staszak. Nagrodą dla najzdolniejszych były stypendia, których łączna suma
w tym semestrze wyniosła 8000zł, a w całym roku szkolnym ponad 13 000zł. Stypendium za najlepsze wyniki w nauce otrzymało 62 uczniów. Wszystkim serdecznie gratulujemy sukcesów.

Dziękujemy Naszym uczniom za dojrzałość, którą pokazali w trakcie nauki zdalnej, nauczycielom za zaangażowanie i nieustanne motywowanie uczniów do pracy. Wielkie podziękowania należą się także rodzicom, którzy bezustannie wspierali swoje dzieci i okazywali im zrozumienie i cierpliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. Jerzego Badury
w Międzyborzu

ul.Wrocławska 6-6a
56-513 Międzybórz
START E-DZIENNIK O SZKOLE AKTUALNOŚCI FACEBOOK GALERIA MAPA STRONY KONTAKT
SZKOŁA PODSTAWOWA
im. JERZEGO BADURY
w MIĘDZYBORZU

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury | Wszelkie prawa zastrzeżone