Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury w Międzyborzu, ul. Wrocławska 6-6a, tel. 627856910
Polish English French German Russian

Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze

6.30 – 12.00 – Maria Żmuda – Adamska, Małgorzata Stenzel

12.00-16.00 – Iwona Zając, Katarzyna Raczyńska

DOWÓZ I ODBIÓR DZIECI W DNIU 14 PAŹDZIERNIKA WE WŁASNYM ZAKRESIE.

OBIADKI BĘDĄ ZAMÓWIONE TYLKO DLA TYCH DZIECI, KTÓRYCH RODZICE ZDEKLAROWALI UDZIAŁ W ZAJĘCIACH W DNIU 14 PAŹDZIERNIKA.

JEŻELI DZIECKO JEST ZAPISANE DO PRZEDSZKOLA, A BĘDZIE NIEOBECNE, OPŁATA ZA OBIAD BĘDZIE POLICZONA.

Najmłodsze dzieci z Zerówki, również świętowały Dzień Kobiet. Przez cały dzień chłopcy byli bardzo mili i uprzejmi dla swoich koleżanek.dziewczynki były bardzo zadowolone z symbolicznych upominków.Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia i promienne uśmiechy.

1

Galeria

23 maja 2019 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych pojechały do MGOK w Międzyborzu gdzie mogły zobaczyć ciekawe przedstawienie pt. "Co w trawie piszczy?'' Przedstawienie opowiadające o życiu owadów na łące. Podczas dobrej zabawy, śpiewu i tańców dzieci poszerzyły swoją wiedzę o przyrodzie.

 piszczy

Galeria

 

23 maja 2019 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych pojechały do MGOK w Międzyborzu gdzie mogły zobaczyć ciekawe przedstawienie pt. "Co w trawie piszczy?''

Galeria

 

Bal karnawałowy

Karnawał to czas zabaw i pląsów. Dzieci świetnie się bawiły w rytm znanych utworów i brały udział w konkursach przygotowanych przez wychowawczynie. Rodzice stanęli na wysokości zadania, przygotowując wspaniały poczęstunek. Bardzo za to dziękujemy.

 

 bal

 

Galeria

 

Spotkanie z policjantką

Przed feriami zimowymi dzieci z zerówki spotkały się z panią policjantką- st. sierż. Aleksandrą Pieprzycką. Spotkanie dotyczyło zasad bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas zabaw zimowych oraz uczestnictwa w ruchu drogowym.

 

Wigilia

Wigilijne spotkanie zerówkowiczów sprawiło, że zapanowała na dobre świąteczna atmosfera. Szczególną przyjemność sprawił nam tego dnia występ Agatki, która wraz ze swoją nauczycielką muzyki zaprezentowała nam utwory o tematyce świątecznej i zimowej. Wspólnie śpiewaliśmy też kolędy i składaliśmy sobie życzenia.

 

wigilia

Galeria

 

 

 

 

Dnia 21.03.2019r. wyjechałyśmy z grupami "zerówkowymi" do Państwowej Straży Pożarnej w Sycowie, spotkanie ze strażakami wzbudziło niesamowite zainteresowanie wśród dzieci. Przedszkolaki z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie , jakim dysponują podczas swojej ciężkiej pracy strażacy. Z zaciekawieniem oglądali prądownice , węże i inne elementy wyposażenia wozów. Niebywałą atrakcją była możliwość ubrania strażackich hełmów i kurtek oraz próba "gaszenia " fikcyjnego pożaru. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się także w jakich okolicznościach można wezwać SP. To spotkanie z pewnością na długo zostanie w pamięci dzieci. Być może niektórzy z uczestników tego wydarzenia, gdy osiągną odpowiedni wiek, zasilą strażackie szeregi, by nieść pomoc innym ludziom:). Organizatorem wycieczki była Anna Dembna, a wspierciem były Pani Krystyna Hojak, Patrycja Drzewiecka i Maria Żmuda- Adamska.

Andrzejki

Andrzejki to czas zabaw i wróżb. Tego dnia dzieci próbowały poznać swoją przyszłość…

 

andrzejki

 

Galeria

 

 

W niedzielę 4 listopada 2018 r. podczas otwarcia wystawy „Obiektywna historia ziemi międzyborskiej” w kościele ewangelickim, dzieci z oddziału przedszkolnego wystąpiły z przedstawieniem „Pisk Orła Białego”.

Galeria


Święto Pluszowego Misia

26 listopada obchodziliśmy święto naszych pluszowych ulubieńców. Z tej okazji wychowawczynie zorganizowały dzieciom zabawy z misiami, zagadki muzyczne i obrazkowe oraz kino. Jak przystało na prawdziwą wizytę w kinie, należało zaopatrzyć się w bilet i znaleźć swoje miejsce zgodnie z symbolem na nim. Poza tym nie zabrakło przysmaku kojarzącego się z kinem- popcornu. Bohaterami oglądanych przez dzieci bajek były oczywiście misie.

mi1

 Galeria

Kabaret „Bzik”

25 października 2018r. w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury wystąpił dla nas Bzik. Tym razem zachęcał dzieci do zdrowego odżywiania i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dzieci były zapraszane na scenę do udziału w różnych konkursach. Świetnie się bawiły śpiewając razem z Bzikiem i Tolą piosenki z dziecięcego repertuaru.

Galeria

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania dla nauczycieli.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter