Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury w Międzyborzu, ul. Wrocławska 6-6a, tel. 627856910
Polish English French German Russian

Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze

6.30 – 12.00 – Maria Żmuda – Adamska, Małgorzata Stenzel

12.00-16.00 – Iwona Zając, Katarzyna Raczyńska

DOWÓZ I ODBIÓR DZIECI W DNIU 14 PAŹDZIERNIKA WE WŁASNYM ZAKRESIE.

OBIADKI BĘDĄ ZAMÓWIONE TYLKO DLA TYCH DZIECI, KTÓRYCH RODZICE ZDEKLAROWALI UDZIAŁ W ZAJĘCIACH W DNIU 14 PAŹDZIERNIKA.

JEŻELI DZIECKO JEST ZAPISANE DO PRZEDSZKOLA, A BĘDZIE NIEOBECNE, OPŁATA ZA OBIAD BĘDZIE POLICZONA.

Najmłodsze dzieci z Zerówki, również świętowały Dzień Kobiet. Przez cały dzień chłopcy byli bardzo mili i uprzejmi dla swoich koleżanek.dziewczynki były bardzo zadowolone z symbolicznych upominków.Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia i promienne uśmiechy.

1

Galeria

23 maja 2019 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych pojechały do MGOK w Międzyborzu gdzie mogły zobaczyć ciekawe przedstawienie pt. "Co w trawie piszczy?'' Przedstawienie opowiadające o życiu owadów na łące. Podczas dobrej zabawy, śpiewu i tańców dzieci poszerzyły swoją wiedzę o przyrodzie.

 piszczy

Galeria

 

23 maja 2019 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych pojechały do MGOK w Międzyborzu gdzie mogły zobaczyć ciekawe przedstawienie pt. "Co w trawie piszczy?''

Galeria

 

Bal karnawałowy

Karnawał to czas zabaw i pląsów. Dzieci świetnie się bawiły w rytm znanych utworów i brały udział w konkursach przygotowanych przez wychowawczynie. Rodzice stanęli na wysokości zadania, przygotowując wspaniały poczęstunek. Bardzo za to dziękujemy.

 

 bal

 

Galeria

 

Spotkanie z policjantką

Przed feriami zimowymi dzieci z zerówki spotkały się z panią policjantką- st. sierż. Aleksandrą Pieprzycką. Spotkanie dotyczyło zasad bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas zabaw zimowych oraz uczestnictwa w ruchu drogowym.

 

Święto Pluszowego Misia

26 listopada obchodziliśmy święto naszych pluszowych ulubieńców. Z tej okazji wychowawczynie zorganizowały dzieciom zabawy z misiami, zagadki muzyczne i obrazkowe oraz kino. Jak przystało na prawdziwą wizytę w kinie, należało zaopatrzyć się w bilet i znaleźć swoje miejsce zgodnie z symbolem na nim. Poza tym nie zabrakło przysmaku kojarzącego się z kinem- popcornu. Bohaterami oglądanych przez dzieci bajek były oczywiście misie.

mi1

 Galeria

Wigilia

Wigilijne spotkanie zerówkowiczów sprawiło, że zapanowała na dobre świąteczna atmosfera. Szczególną przyjemność sprawił nam tego dnia występ Agatki, która wraz ze swoją nauczycielką muzyki zaprezentowała nam utwory o tematyce świątecznej i zimowej. Wspólnie śpiewaliśmy też kolędy i składaliśmy sobie życzenia.

 

wigilia

Galeria

 

 

 

 

Dnia 21.03.2019r. wyjechałyśmy z grupami "zerówkowymi" do Państwowej Straży Pożarnej w Sycowie, spotkanie ze strażakami wzbudziło niesamowite zainteresowanie wśród dzieci. Przedszkolaki z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie , jakim dysponują podczas swojej ciężkiej pracy strażacy. Z zaciekawieniem oglądali prądownice , węże i inne elementy wyposażenia wozów. Niebywałą atrakcją była możliwość ubrania strażackich hełmów i kurtek oraz próba "gaszenia " fikcyjnego pożaru. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się także w jakich okolicznościach można wezwać SP. To spotkanie z pewnością na długo zostanie w pamięci dzieci. Być może niektórzy z uczestników tego wydarzenia, gdy osiągną odpowiedni wiek, zasilą strażackie szeregi, by nieść pomoc innym ludziom:). Organizatorem wycieczki była Anna Dembna, a wspierciem były Pani Krystyna Hojak, Patrycja Drzewiecka i Maria Żmuda- Adamska.

Andrzejki

Andrzejki to czas zabaw i wróżb. Tego dnia dzieci próbowały poznać swoją przyszłość…

 

andrzejki

 

Galeria

 

 

W niedzielę 4 listopada 2018 r. podczas otwarcia wystawy „Obiektywna historia ziemi międzyborskiej” w kościele ewangelickim, dzieci z oddziału przedszkolnego wystąpiły z przedstawieniem „Pisk Orła Białego”.

Galeria


Mapa strony

Logowanie

Strona logowania dla nauczycieli.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter