Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury w Międzyborzu, ul. Wrocławska 6-6a, tel. 627856910
Polish English French German Russian

W niedzielę 4 listopada 2018 r. podczas otwarcia wystawy „Obiektywna historia ziemi międzyborskiej” w kościele ewangelickim, dzieci z oddziału przedszkolnego wystąpiły z przedstawieniem „Pisk Orła Białego”.

Galeria


Kabaret „Bzik”

25 października 2018r. w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury wystąpił dla nas Bzik. Tym razem zachęcał dzieci do zdrowego odżywiania i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dzieci były zapraszane na scenę do udziału w różnych konkursach. Świetnie się bawiły śpiewając razem z Bzikiem i Tolą piosenki z dziecięcego repertuaru.

Galeria

Trening taekwondo

By zachęcić dzieci do aktywności fizycznej, trener taekwondo – pan Mateusz Głowacki poprowadził zajęcia dla zerówkowiczów. Dzieci chętnie wykonywały wszystkie ćwiczenia i słuchały ciekawostek na temat tej sztuki walki.

Galeria

Wyjście do lasu

Wycieczka piesza do lasu to dobra okazja, by przyjrzeć się z bliska zachodzącym zmianom
w przyrodzie. Dzieci zbierały dary jesieni i wsłuchiwały się w odgłosy lasu. Po wycieczce urządziliśmy wspólnie w sali jesienny kącik przyrody.

Galeria

Dzień Chłopca

Z okazji Dnia Chłopca dziewczynki wraz z wychowawczyniami wręczyły swoim kolegom słodkie upominki i złożyły życzenia. Nie zabrakło też wspólnych zabaw.

 

Galeria

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania dla nauczycieli.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter