Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury w Międzyborzu, ul. Wrocławska 6-6a, tel. 627856910
Polish English French German Russian

Język niemiecki

Insta.Ling dla Szkół

Od 1 września 2018 nasza szkoła bierze udział w XI edycji ogólnopolskiego programu Insta.Ling dla Szkół.

W programie bierze udział ponad 4000 nauczycieli, a regularnie korzysta 127 000 uczniów z całej Polski. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jerzego Badury w Międzyborzu ćwiczą z pomocą programu Insta.Ling w ramach innowacji pedagogicznej słówka z języka angielskiego i języka niemieckiego.

Czym jest Insta.Ling?

Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciele p. Anna Krajka, p. Anna Pinkosz, p. Kamila Janas-Perużyńska i p. Karolina Skoczylas przydzielają uczniom klas IV-VIII i III gimnazjum słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.

Jak pracujemy w Insta.Ling?

Nauczyciel raz w tygodniu przydziela słówka dla każdej klasy oraz sprawdza systematyczność pracy i postępy uczniów. Uczniowie powinni codziennie wykonywać jedną sesję nauki, która trwa około 3-5 minut. Za systematyczną pracę każdy uczeń może otrzymać dodatkową ocenę bardzo dobrą z aktywności.

Zachęcamy do udziału w programie, bo naprawdę warto!

Karolina Skoczylas

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania dla nauczycieli.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter